Manage State (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu
