Manage State (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Plain
et: Tavaline
