Manage State (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Plain
gl: Simple

en: New value
gl: Valor novo
