Manage State (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება
