Manage State (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
