Manage State (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Plain
oc: Brut

en: New value
oc: Novèla valor
