Manage State (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول
