Manage State (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
