Manage State (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Plain
vi: Đơn giản

en: New value
vi: Giá trị mới
