Manage State (1.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
