Manage State (1.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Plain
es: Plano

en: New value
es: Valor nuevo
