Manage State (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Overview
id: Sekilas

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Plain
id: Biasa
