Manage State (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម
