Manage State (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka
