Manage State (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस
