Manage State (1.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
