Manage State (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
