Manage State (1.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Plain
ar: عادي
