Manage State (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
