Manage State (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Plain
ca: Pla
