Manage State (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
