Manage State (1.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Plain
lv: Vienkāršs
