Manage State (1.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
