Manage State (1.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Plain
pl: Zwykłe

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Delete All
pl: Usuń wszystko
