Manage State (1.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Visão geral

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Plain
pt: Plano

en: New value
pt: Novo valor
