Manage State (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Plain
ro: Simplu
