Manage State (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Plain
sv: Enkel
