Manage State (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม
