Manage State (1.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Plain
uk: Простий

en: New value
uk: Нове значення

en: Delete All
uk: Видалити все

en: Edit state variable: @state_name
uk: Редагувати змінну стану: @state_name
