Manage State (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
