Manage State (1.0.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
