Manage State (1.0.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Plain
fi: Puhdas

en: New value
fi: Uusi arvo
