Manage State (1.0.2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
