Manage State (1.0.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Plain
fr: Brut

en: New value
fr: Nouvelle valeur
