Manage State (1.0.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો
