Manage State (1.0.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Plain
hu: Egyszerű

en: New value
hu: Új érték

en: Delete All
hu: Összes törlése
