Manage State (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել
