Manage State (1.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah
