Manage State (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Plain
lt: Paprastas
