Manage State (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: New value
sk: Nová hodnota
