Manage State (1.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj
