Manage State (1.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
