Manage State (1.0.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Plain
tr: Sade

en: New value
tr: Yeni değer
