Management Theme (8.x-1.10) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Uninstall
af: Deïnstalleer
