Management Theme (8.x-1.10) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Installed
gl: Instalado

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Management
gl: Xestión

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
