Management Theme (8.x-1.10) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Uninstall
km: លុប

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled
