Management Theme (8.x-1.10) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Description
ug: بايانى

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Management
ug: باشقۇرۇش
