Management Theme (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Installed
ar: مثبت

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Machine name:
ar: أسم الآلة

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled

en: Display | Displays
ar[0]: عروض
ar[1]: عرض
ar[2]: عرض
ar[3]: عروض
ar[4]: عرضا
ar[5]: عرض
