Management Theme (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Installed
da: Installeret

en: No modules are available to uninstall.
da: Der er ingen moduler at afinstallere.

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes

en: Machine name:
da: Maskinlæsbart navn:

en: Includes:
da: Indeholder:

en: Enabled: %includes
da: Aktiveret: %includes

en: Disabled: %disabled
da: Deaktiveret: %disabled

en: Management
da: Administration

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list

en: Installation tasks
da: Opgaver

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
da: Maskinlæsbart navn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
da[0]: Følgende grunder forhindrer at @module.module_name kan afinstalleres:
da[1]: Følgende grunder forhindrer at @module.module_name kan afinstalleres:
