Management Theme (8.x-1.7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།
